Na predplatnom – august 2019

Začal sa august a polovica leta je za nami. O pár dní si ale budete môcť na vašej konzole zahrať ďalšie hry, ktoré pre vás ponúka SONY a Microsoft.

PlayStation Plus

Sniper Elite 4

Nacistické taliansko a kopec guliek vo vzduchu (Foto: techaeris.com)

Taliansko, rok 1943. Aliancia sa dozvedá o novej zbrani nacistov a vysiela na plavbu loď, ktorá má odhaliť a zneškodniť túto hrozbu. Rádiovo navádzaná riadená strela danú loď zničí a tak Aliancia vyšle vás, trénovaného vojaka, aby ste odstrelili ľudí, ktorí sú za to zodpovední. Pohľad z tretej osoby a röntgenová kill-cam, ktorá ukazuje let guľky, ale aj to, aké orgány a kosti ste trafili, nie sú pre slabšie povahy. Hra bude dostupná od 6. augusta.

Wipeout Omega Collection

Neštandardné preteky (Foto: playstation.com)

Ak vás omrzeli bežné pretekárske hry, stiahnite si Wipeout Omega Collection. V tejto futuristickej racingovej hre ovládate antigravitačné lode, ktoré vlastnia isté korporácie. Každá loď má iné vlastnosti od riadenia, rýchlosti, či zbraní a štítov na zníženie poškodenia počas jazdy.

XBOX Live Gold

Gears of War 4

Nájdite spôsob ako zachrániť ľudstvo (Foto: microsoft.com)

Dej hry sa odohráva presne 25 rokov po predchádzajúcom dieli – Gears of War 3. J. D. Fenix, ktorý so svojim kamarátom Delom opustil COG (Coallition of Ordered Governments), sa pridá k Outsiderom. Hra sa začína spoločným vlámaním sa do jednej zo základní COG a snahou ukradnúť špeciálny fabrikátor. Ak máte chuť na sci-fi strieľačku, máte možnosť. Stiahnuť si ju môžete už od 1. augusta a dostupná bude celý mesiac.

Forza Motorsport 6

Autá, blato a adrenalín (Foto: forzamotorsport.ne)

Od polovice augusta na vás čaká hra, vytvorená exkluzívne pre Microsoft XBOX. Akčná pretekárska hra Forza 6 vo vás prebudí pretekára a do žíl vám vpustí riadnu dávku adrenalínu. Hra bude dostupná od 16. augusta do 15. septembra 2019.

Okrem hier na XBOX One, Microsoft ohlásil aj ďalšie hry pre majiteľov konzol XBOX 360. Tí si budú môcť zahrať hru Castlevania: Lords of Shadow,  čo je v poradí druhá hra tohto sveta ponúknutá predplatiteľom, alebo hru Torchlight. Obe sú dostatočne temné a preplnené príbehom.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.