Na predplatnom – Apríl

PS Plus, alebo Xbox Gold? (Foto: comingsoon.net)

Pravidelne každý mesiac sa na predplatnom Xbox Gold a Playstation Plus objavujú hry, ktoré si predplatitelia môžu stiahnuť zadarmo. Ak predplatné máte, viete ako to funguje, ak nie, tak… no, takto to funguje. 

Playstation Plus:

Prvou hrou, ktorou sa môžu tešiť predplatitelia PS Plus je Mad Max. Ak ste videli film, viete o čom to asi bude. Max príde o svoje auto V8 Interceptor a nechajú ho na púšti zomrieť. Max sa ale z púšte dostane a chce sa pomstiť nájazdníkom z War Boys za krádež jeho miláčika. Hra je nabitá olejom, pieskom a výbuchmi. Ako už názov napovedá, je to šialené.

Max sa chce len usídliť a žiť v pokoji (Foto: playstation.com)

Druhou hrou je Trackmania Turbo. Hru určite poznáte, pretože je na trhu už nejaký ten rok. Arkádové preteky, kde si otestujete svoje reflexy a svoje schopnosti nehodiť ovládač o stenu keď prehráte. Hra bola upravená na platformu PS4, takže nesmie v nej chýbať ani split-screen, preteky online, alebo komunitná podpora a hranie. Navyše si môžete dizajnovať vlastné trate.

Pripraviť sa, pozor, tuuu (zvuk trúby) (Foto: playstation.com)

Hry majú hodnotu vyše 90€, takže sa vám to určite oplatí. Okrem toho sú dostupné obrovské zľavy pre predplatiteľov a dostupné by mali byť 3. apríla. Byť na vašom mieste… neváham.

Xbox Gold:

Ak máte predplatné na Xbox, toto je pre vás. Máte radi hádanky? Microsfot vám sprístupní hru založenú len na nich. V hre The Witness ste na ostrove, na ktorom je plno hádaniek a postupujete len ak ich vyriešite. Aj keď hra obsahuje niečo vyše 600 hádaniek, na výhru nemusíte splniť všetky. Ale, prečo nehľadať?

Hlavolamy a hádanky po celom ostrove (Foto: humblebundle.com)

Assassin. Kto by nemal rád sériu Assassin’s Creed? No dobre, možno, že sa pár takých nájde, ale veď je to zadarmo… Assassin’s Creed Syndicate bude takto dostupný len pre členov Xbox Gold. Hra je zasadená do viktoriánskej éry Anglicka. Ako člen assassinskej organizácie bojujete proti templárom, ktorí sa snažia násilím nastoliť mier. Niektorých z vás možno zaujme. Sťahujte a hrajte.

Templári? Žiaden problém (Foto: thedadcade.com)

Ak sa zas radi bojíte, je tu pripravená aj vesmírna strieľačka Dead Space 2. Oproti prvému dielu máte aj možnosť multiplayera, kde ako ľudia bojujete proti Necromorphom. Postavte sa príšerám v tichom nabitej vesmírnej stanici a prežite.

Badass póza – check (Foto: gearsofhalo.com)

Podobne ako pri PS aj Xbox ponúka kopec zliav, podporu online multiplayer režimu a živú komunitu hráčov.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.