Na predplatnom – Apríl 2019

Aprílové hry v znamení futuristických strieľačiek (Foto: comingsoon.net)

Máme tu apríl a ďalšie hry zadarmo. Ak vlastníte konzolu, či už XBOX alebo PlayStation, a ste predplatiteľ ich mesačnej služby, tento článok je pre vás. (Naschvál sme ho nevydali včera, lebo by ste nám aj tak neuverili.)

PS Plus:

Conan Exiles

V hre sa stanete bojovníkom ako Barbar Conan (Foto: flickeringmyth.com)

Hra Conan Exiles vás dostane hlboko do minulosti, kedy vznikala civilizácia. Vžite sa do roly barbarského bojovníka, ktorý sa dostal do exilu, a putujte po svete, zbierajte suroviny, craftite si pomôcky a zabíjajte príšery. Hra ponúka aj online “multiplayer”, v ktorom môžete stretnúť ostatných hráčov, môžete s nimi spojiť sily, vybudovať si osadu a neskôr aj nejakú pevnosť. Conan Exiles vyšla 8. mája minulý rok od spoločnosti Funcom.

The Surge

Cyber-komáre, exo-oblek a iné sci-fi veci (Foto: gamerant.com)

Hra od vydavateľstva, ktoré prinieslo hry ako Lords of the Fallen, alebo Blood Knights, nám predstaví hru The Surge. The Surge je akčné RPG, zasadené do budúcnosti. Do sveta zničeného vojnou a globálnym otepľovaním. Vo svojej exo-suit sa musíte naučiť bojovať so svojimi cyber implantátmi a prežiť v komplexe tzv. CREO korporácie, ktorá sa zaprisahala zachrániť svet. Samozrejme ako v každej RPG hre si vylepšujete svoje zbrane a zbroj, ktorá vám neskôr dáva lepšie štatistiky k útoku a obrane. Hra vyšla v roku 2017 a teraz si ju môžete zahrať zadarmo.

XBox Live Gold:

The Technomancer

Marťania nenávidia elektrinu – využite to (Foto: instant-gaming.com)

Hra The Technomancer je akčné sci-fi RPG, odohrávajúce sa na Marse. Sprevádzať vás bude nielen epický príbeh, ale aj prepracovaný a dynamický spôsob boja. Vy ste vlastne ten Technomancer, to znamená, že ste bojovník, ktorý dokáže zozbierať deštruktívnu silu elektrickej energie. A samozrejme ju využiť v boji. Získavajte skúsenosti, vylepšujte si levely a naučte sa novým skúsenostiam, ktoré sú v hre až v štyroch vetvách. Osud Marsu záleží na vás a na vašich schopnostiach.

Outcast: Second Contact

Nevie niekto, čo je to za ťavu? (Foto: steampowered.com)

Objavili ste sa na planéte Adelpha. Skúmajte mestá, choďte kam sa vám len zachce a objavujte nové druhy mimozemšťanov. Táto hra je remake hry Outcast z roku 1999, ktorá bola prvou 3D open world hrou na trhu. Hra ponúka viac než 50 hodín dynamického príbehu.

XBOX Live Gold ponúka ešte dve skvelé hry. Ak vlastníte Xbox 360, tento mesiac si môžete vychutnať príbeh v trošku staršej Star Wars strieľačke. Star Wars: Battlefront II bude dostupný od 1. apríla do  15. apríla. Po jej dohratí budete môcť siahnuť aj po hre Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Tá bude dostupná od 16. apríla do konca mesiaca. Obe hry sú podporované spätnou kompatibilitou, takže bude fungovať ako na starších XBox konzolách, tak aj na nových. Tak ako? Do ktorého z týchto svetov sa vydáte najskôr?

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.