Na jar vychádza hmyz, cyklisti ale aj zľavy na hry

Ach tie naše peňaženky... (Foto: playstation.com)

SONY robí čo môže. Okrem cyklistov sa na jar objavujú pravidelné zľavy na hry. V zľave je skoro 300 titulov, tak sa poďme pozrieť na tie najzaujímavejšie.

Los Santos na vás čaká (Foto: wall.alphacoders.com)

Zdá sa, že v každom ročnom období je dobrý čas na zločin. Grand Theft Auto V sa objavuje pravidelne v zľavách či už na Black Friday, Vianoce, letné prázdniny alebo pred Veľkou Nocou. Túto hru snáď ani netreba predstavovať. Hráte za gangstra, plníte misie a najnovšie môžete aj spolupracovať s partiou v online multiplayer móde. V zľave za 14.99€ si užijete kopec akcie.

Nasaďte si oblek a hurá do New Yorku! (Foto: wall.alphacoders.com)

Pri zľavách nesmieme zabudnúť aj na PS4 exkluzivity. MARVEL’S Spider-Man od vydavateľstva Insomniac si viete kúpiť za 39.99€. Peter Parker a jeho tajné alter ego riešia problémy v New Yorku. Vzoprite sa Kingpinovi, prebojujte sa cez japonský gang a zastavte zločin. Okrem perfektného štýlu hrania a hojdania sa na sieti, si užijete aj prepracovaný photo mode, kde môžete popustiť uzdu svojej fantázii.

Androidi budú bojovať za svoju slobodu. Pomôžeš im? (Foto: wall.alphacoders.com)

Hra Detroit Become Human sa stala fenoménom medzi hrami, ktoré rozprávajú príbeh. Počas hrania za troch androidov (Connor, Kara a Marcus) sa rozhodujete a tým určujete chod hry. Či postavy prežijú, zomrú, ujdú alebo budú bojovať rozhodnete len vy. Táto hra je teraz dostupná za 29.99€.

Postapokalypltický svet plný akcie a prežitia (Foto: hdqwalls.com)

Zľavám neušli ani novinky. Far Cry: New Dawn je zľavnená skoro o 50%. Za cenu 29.99€ si môžete kúpiť Deluxe edíciu a užiť si postapokalyptický svet. Hope County, Montana sa zmenila na nepoznanie a tak 17 rokov po nukleárnej katastrofe sa snažíte v tejto krajine prežiť. Hra ponúka co-op mód a tak môžete spojiť sily a budovať svet nanovo.

Okrem takýchto veľkých hier si môžete lacno kúpiť aj malé, rodinné hry ako Overcooked 2. Všetky zľavy si môžete pozrieť na oficiálnej stránke playstation. Po ktorých hrách skočíte vy?

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.