Jún 2020 na Netflixe a HBO GO

Netflix a HBO GO – Dve najväčšie streamovacie služby, ktoré sú legálne dostupné aj na našom území. Takmer denne obmieňajú svoj obsah a preto sledovať všetky novinky je niekedy poriadne ťažké. My sme sa rozhodli urobiť to za vás. V tejto rubrike vám na začiatku každého mesiaca prinášame výber filmov a seriálov, ktoré stoja za pozornosť. 

Netflix
Filmy

Streamovacia jednotka ponúkne svojim predplatiteľom aj v júni množstvo filmov. Za zmienku určite stojí Venom, Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja korytnačky), Transformers či V for Vendeta (V ako Vendeta) Dočkajú sa aj tí, ktorí majú radi staršie filmy, pretože na Netflixe už sú k dispozícii resp. v najbližších dňoch budú, tituly ako – Grease (Pomáda), Beverly Hills Cop 1, 2 (Policajt v Beverly Hills 1 a 2) či Indiana Jones: Raiders of the Lost Ark (Indián Jones: Dobyvatelia stratenej archy). 

Z menej známych filmov vyberáme talianskú drámu Feel the Beat. V nej sa April, ktorá neuspeje na Broadwayi rozhodne vrátiť domov, aby pripravila skupinu outsideriek na tanečnú súťaž. Aj v americkej snímke Goldie, budeme sledovať osud 18-ročnej tanečníčky, ktorej život bude na ceste za jej snom klásť množstvo prekážok.

 

Seriály

Netflix sa v júni rozlúči až s dvoma seriálmi, ktoré priťahovali pozornosť divákov v posledných rokoch. Najskôr sprístupní poslednú, štvrtú, sériu 13 Reasons Why a v závere mesiaca potom nemecký titul Dark. Ten skončí po tretej sérii. V službe sa objavia aj všetky tri série Hannibal a pokračovanie F is for Family.

Z noviniek pre vás vyberáme brazílsky komediálny seriál Reality Z, ale najmä nový poľský seriál The Woods. Pôjde o adaptáciu knihy Harlana Cobena, v ktorej sledujeme príbeh varšavského právnika trúchliaceho nad stratou svojej sestry. Tá zmizla už pred 25 rokmi, ale až teraz sa objavili nové dôkazy, ktoré nasvedčujú tomu, že jeho sestra stále žije.

 

HBO GO
Filmy

Služba pred pár dňami pridala do svojej ponuky filmy ako Maleficent: Mistress of Evil (Vládkyňa Zla 2) Terč, 10 Things I Hate About You (10 vecí, ktoré na tebe nenávidím) či DC film z roku 2019 Shazam!.

Čoskoro pribudne napr. oceňovaná dánska snímka Uncle, akčné sci-fi s Willom Smithom Blíženec, alebo hudobná komédia z roku 1998 – Still Crazy.

 

Seriály

Aj seriálová ponuka bude na HBO GO tento mesiac bohatá. Čaká nás pokračovanie novej série, ktorá začala ešte v máji – Miliardy a taktiež pokračovanie novinky Bludné kruhy,

Tešiť sa môžeme na novinku Perry Mason, Stargirl, Môžem ťa zničiť, ale aj na zaujímavý projekt Doma (Španielsko), ktorý bol natočený prostredníctvom mobilných telefónov v čase zúriacej epidémie koronavírusu.

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.