Fanúšikovia MCU sa nudiť nebudú: Marvel na Comic-Cone predstavil množstvo noviniek

„Súčasťou cesty je aj jej koniec,“ povedal vo filme Endgame Tony Stark. A aj keď bol spomínaný film naozaj posledný pre postavu Iron Mana, MCU zďaleka nekončí, o čom sme sa mohli presvedčiť už vo filme Spider-Man: Far From Home (rezenciu naň si môžete prečítať po kliknutí). 

Na prebiehajúcom Comic-Cone v San Diegu (SDCC) mal Marvel opäť svoj „panel“, počas ktorého predstavil množstvo nových titulov.

Angelina Jolie vstupuje do MCU

O plánovanom filme Eternals vieme už dlhšie, rovnako ako aj to, že prostredníctvom tohto titulu sa rodina MCU rozrastie o nové postavy – filmové a pochopiteľne aj tie reálne. Medzi nimi sa objaví aj známa a obľúbená herečka Angelina Jolie. Na SDCC o tomto vstupe povedala viac: „Som nadšená, že tu môžem byť. Budem na sebe pracovať 10-krát viac, pretože si uvedomujem, čo to znamená byť súčasťou MCU, súčasťou Eternals, tejto rodiny. Všetci sme si prečítali scenár. Vieme, aká úloha je pred nami a všetci budeme veľmi tvrdo pracovať. Som nadšená. Ďakujem veľmi pekne.“ Premiéra filmu je stanovená na 6. november 2020.

Nové filmy, ale aj seriály

Eternals nebol jediným filmom prezentovaným od Marvelu na Comic-Cone. Fanúšikovia sa už teraz majú rozhodne na čo tešiť. Po prvýkrát sa v MCU naplno pozrieme do úplne odlišnej kultúry prostredníctvom titulu Shang-Chi and the Legend, ktorý by sa do kín mal dostať vo februári 2021. Pokračovania sa dočká aj Doctor Strange vo filme s názvom Doctor Strange in the Multiverse of Madness, s dátumom premiéry 7. máj 2021.

Natalie Portman sa opäť vráti do MCU už vo štvrtom pokračovaní príbehu vládcu Asgardu vo filme Thor: Love and Thunder, ktorý si vychutnáme až od 5. novembra 2021. Naopak najbližšie nás čaká spätný pohľad na príbeh Natashy Romanoff v titule Black Widow s dátumom premiéry v máji 2020. Do kín, ale aj do MCU sa dostane tiež Blade, ktorého stvárni Mahershala Ali.

Jednou z noviniek je aj seriál o Falconovi a Buckym (Foto: marvel.com)

Vďaka novej streamovacej službe Disney+ sa dočkáme aj nových seriálov z MCU. Na jeseň 2020 to bude The Falcon and The Winter Soldier. Dozvieme sa aj viac o príbehu Wandy a Visiona, v seriáli WandaVision (jar 2021), ale tiež aj o Loki-m (jar 2021), či Hawkeye-ovi (jeseň 2021). Zabudnúť nemôžeme ani na prvý animovaný seriál v Marvel Cinematic Universe s názvom What if…?, ktorého sa dočkáme v lete 2021.

Zdroj: marvel.com, ew.com

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

0 thoughts on “Fanúšikovia MCU sa nudiť nebudú: Marvel na Comic-Cone predstavil množstvo noviniek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.