E3 2019 s Pop-Cultom #7: Konferencia Square Enix v znamení Final Fantasy

Dozvedeli sme sa viac aj o Marvel´s Avengers: A-day (Foto: Youtube/GameSpot)

Predposlednou „väčšou“ konferenciou tohtoročnej E3 bola tá v podaní od spoločnosti Square Enix. Dočkali sme sa nového traileru na Marvel´s Avengers a závodnej multiplayerovky. 

Final Fantasy VII Remake

Ako už názov napovedá, pôjde o remake jedného z najobľúbenejších titulov tohto štúdia. Skĺbiť by mala staré známe vlastnosti vylepšené do nového dizajnu. Titul vyjde v marci budúceho roka.

Life is Strange 2

Na konferencii sme sa pri príležitosti uvedenia do sveta novej epizódy, dočkali krátkeho zostrihu z univerza Life is Strange. Tretiu epizódu už môžete nájsť v herných obchodoch.

Circuit Superstars

Jedna z noviniek od tohto štúdia ponúkne zábavu v závodných arénách. Vyblázniť sa svojimi priateľmi budete môcť už v roku 2020.

Final Fantasy XIV

Nové rozšírenie Shadowbringers je za rohom, s dátumom vydania 2. júl tu bude čo nevidieť. DLC pridá nové „jobs“ a závody a vývojári sa pohrali aj s celkovým vzhľadom.

People Can Fly´s Outriders

O tejto hre sme sa toho veľa nedozvedeli. Vieme len, že ide o prvý štúdiový projekt od vydania Epic-u v roku 2015. V ukážke sme videli hrobky, monštrá a veľa ohňa. Zrejme si tento titul ešte jednu E3 odbije.

Final Fantasy VIII

V tomto prípade nepôjde o remake, ale len o akúsi vylepšenú verziu. Presný dátum vydania sme sa dozvedeli, ale podľa traileru by sa tak malo stať ešte tento rok.

Marvel´s Avengers

Áno, dočkali sme sa. Po tom, čo sme mohli v kinách vidieť Endgame a o pár dní príde na rad nový Spider-Man, sa Avengeri dostanú aj do herného sveta. A to spoločne. V hlavných úlohách sa nám predstaví Iron Man, Captain America, Hulk, Thor a Black Widow. Spoločne budeme môcť zažiť príbeh, ktorý síce nebude spadať do filmového, alebo komiksového sveta, ale tešiť sa môžeme na emócie i akciu. A to všetko už v máji 2020. Avengers Assamble!

Zdroj: pcworld.com

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.
Dominik Cenkner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.