E3 2019 s Pop-Cultom #2: Vďaka chybe sme sa dozvedeli utajované informácie o hre Marvel Avengers

Organizátori napísali k prezentácii viac, než by chceli. (Foto: hdqwalls.com)

Tohtoročná herná výstava E3 ešte ani nezačala a predsa sme sa vďaka nej už dozvedeli nové informácie o pripravovanej hre zo sveta hrdinov od Marvelu. Popis na oficiálnej stránke výstavy k prezentácii Marvel’s Avengers Showcase obsahoval aj informácie, ktoré sme sa zrejme ešte nemali dozvedieť. 

Hra Marvel Avengers od vývojárov Crystal Dynamics a Eidos Montréal, ponúkne podľa uverejneného popisu tradičný single mód, ale chýbať nebude ani vytúžená kooperácia. Svoje sily budeme môcť spojiť až s troma ďalšími hráčmi, ktorí sa budú môcť chopiť boja za svojho obľúbeného superhrdinu. Navyše hra ponúkne možnosť upravovať si svoju postavu podľa vlastných predstáv, do akej miery však zatiaľ známe nie je.

Skutočnosť, že išlo o chybu a uvedené informácie sme sa mali dozvedieť až v pondelok 10. júna potvrdzuje fakt, že rozšírený popis k prezentácii už v týchto chvíľach na stránkach E3 2019 nenájdeme.

Popis už bol zo stránky vymazaný a nahradený iným, oveľa kratším. (Foto: pcgamer.com)

Prvý krát bol projekt Marvel Avengers predstavený už 26. januára 2017, kedy došlo k uzavretiu partnerstva medzi Square Enix a Marvel Entertainment. V rámci tejto spolupráce má z komiksového do videoherného sveta pribudnúť viacero hier a Avengeri sú prví na rade. Už vtedy sme sa dočkali doposiaľ jediného teaseru. Okrem toho tiež vieme, že hra ponúkne úplne nový scenár, ktorý nemá adaptovať žiadny doterajší príbeh.

Zdroj: pcgamer.com

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.
Dominik Cenkner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.