Death Stranding: Hideo Kojima na Comic-Cone odhalil obaly a ďalšie detaily z hry

Počas Comic Conu 2019 v San Diegu nám Hideo Kojima a Nicolas Winding Refn predstavili klasický a steel book obal na hru Death Stranding, ako aj nejaké nové informácie o postave Heartman.

Postava Heartman sa prvýkrát objavila počas PlayStation pre E3 2019 State of Play prezentácie. Podľa Kojimu má Heartman jedinečné srdce, ktoré sa zastaví každých 21 minút. Je napojený na AED, kde počas tohto 21 minútového „okna“ sa mu v mysli prehráva hudba a filmy. Keď zomrie strávi tri minúty na druhej strane, hľadaním svojej rodiny predtým než je znovu vzkriesený. Heartman zomiera až 60 krát denne.

Finálne box-arty pre hru Death Stranding (Foto: sector.sk)

Kojima diskutoval tiež o tom, ako nabral do tímu Nicolasa Refna. Jednak bol fanúšikom jeho filmov Drive, Valhalla Rising, ale aj preto, lebo sa chcel stretnúť s Madsom Mikkelsenom, ktorý hral rovnako vo filme Valhalla Rising a plánoval z neho spraviť hlavnú postavu Cliffa v Death Stranding. Refn mu odporúčal namiesto toho vziať Keanu Reevesa. „To by bola trojica“ žartoval Refn. My už však vieme, že si Keanu v Death Stranding žiadnu rolu nezahrá, namiesto toho ho angažovalo CD Projekt v hre Cyberpunk 2077.

Hra vyjde v štyroch edíciách. V štandardnej za 60$, v ktorej dostanete samotnú hru. Špeciálna edícia za 70$, bude obsahovať hru v steelbook obale, Death Stranding: Timefall, stiahnutie digitálnej hudby a video, ktoré nám ukáže, ako sa na hre pracovalo, a Gold “Ludens Mask” Sunglasses herný doplnok. V digitálnej deluxe edícii v hodnote 80$ hráči nájdu všetko zo špeciálnej edície plus 10 PSN avatarov, Gold Power Skeleton Gold Armor Plate (LVL. 2) a Gold All-Terrain Skeleton ako herné doplnky. Posledná zberateľská edícia bude navyše obsahovať kľúčenku Ludens, kufrík BRIDGES a sošku Full-Sized BB Pod za 200$. Ak si hru predobjednáte v ktorejkoľvek edícii, dostanete navyše Chibi Ludens PSN Avatara, dynamickú tému, ako aj doplnkové veci do hry, Gold “Sam” Sunglasses, Gold Hat, Gold Speed Skeleton a Gold Armor Plate. Hra vychádza 6. novembra 2019.

Zdroj: ign.com

Mário Gurský

Som milovník filmov, seriálov - najmä hororových - a zanietený hráč či už počítačových alebo konzolových hier, konkrétne vlastniaci PS4. Svoj život si neviem predstaviť ešte bez jednej veci, a to je hudba. Pop, hip-hop, ľudovky, elektronická hudba - počúvam úplne všetko, čo je dobré, no najviac inklinujem k rocku a skupine Linkin Park, ktorá ma sprevádza už odmalička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.