Ďalší samostatný film o pavúkovi

Natasha a jej takzvaná póza mysliteľa (Foto: tvguru.cz)

Scarlett Johanson v latexe! Tak. Keď už mám vašu pozornosť, odpustite mi, prosím, túto narážku a prečítajte si článok.

Marvel sa po skoro 10 rokoch od prvého filmu rozhodol, že dá priestor ženským postavám a Black Widow bude mať konečne samostatný film. Fanúšikovia dlho vyčítali štúdiu odstup k tomuto projektu, ale konečne padlo rozhodnutie a obsadili úlohu scenáristu. Tým štúdio spravilo prvý krok k tomu… počkať, teda už druhý. Prvý krok k ženským hrdinkám na plátne spravili rozhodnutím sfilmovať postavu Captain Marvel v podaní Brie Larson.

Scarlett Johanson si už asi každý spája s postavou Black Widow (Foto: static0.srcdn.com)

Black Widow sa prvýkrát objavila vo filme Iron-Man II, v ktorom pracovala ako dvojitá agentka pre S.H.I.E.L.D. Nataša, počas svojho pôsobenia ako vedľajšia postava, dostala len pár chvíľ kedy sme mohli vidieť jej… minulosť. Možno je správny čas na to, aby sme sa o nej konečne dozvedeli viac. Pre mňa osobne (a to som nečítal veľa komiksov) je Nataša jednou z postáv, o ktorej si zaslúžime vedieť viac. Či už o tom ako sa stala agentkou alebo o  jej romániku s Tonym Starkom.

Jac Shaeffer má napísať filmový scenár pre ďalšieho pavúka (Foto: thewrap.com)

Scenár má napísať, Jac Schaffer. Pre nás možno neznáme meno (áno, ani ja som ju nespoznal), ale skúsenosti s písaním scenárov má. V minulosti pracovala pre Disneyho na krátkom animovanom filme Olafove dobrodružstvá (Olaf’s  Frozen Adventures) alebo na Nasty Women (ženskom remakeu Dirty Rotten Scoundrels). Zatiaľ samozrejme nevieme akým smerom sa film má uberať, ani kedy ho uzrieme. Dokonca nie je jasné, či sa film niekedy objaví v kinách alebo len na nosičoch.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.