Captain Marvel začne spomienkou na Stan Leeho

Marvel si Stan Leeho uctí už v úvode filmu Captain Marvel (Foto: ComicBook.com)

Legenda komiksového sveta, Stan Lee, nás navždy opustila 12. novembra v roku 2018. V deň, keď sa táto informácia rozšírila do celého sveta, zavládol v srdci každého fanúšika smútok, ale hlavne vďaka za všetky postavy, ktoré vymyslel, prostredníctvom ktorých tu bude s nami večne.

Veľkosť jeho osoby a prínosu si uvedomuje aj Marvel, ktorý sa rozhodol film Captain Marvel začať práve spomienkou na tohto komiksového velikána. Informáciu potvrdila aj Anna Klassen, jedna z novinárok, ktorá sa zúčastnila premietania spomínaného filmu pre médiá.

„Captain Marvel začne veľmi dojemným vzdaním holdu Stanovi Leemu. Fanúšikovia Marvelu si to zamilujú,“ napísala novinárka. Okrem toho by sme mali, tak ako býva zvykom, vidieť Stana aj v jeho cameo úlohe. Okrem tohto filmu stihol svoje povestné scény natočiť aj pre filmy Avengers: Endgame a Spider-Man: Far frome Home.

Captain Marvel dorazí do slovenských kín v predpremiére už 6. marca. Snímka sa odohráva v 90. rokoch 20. storočia a preto je úplne novým dobrodružstvom z doposiaľ nevideného obdobia filmového sveta Marvelu. Film sleduje príbeh Carol Danversovej, najmocnejšej superhrdinky na svete, ktorá sa ocitá vo vojne medzi dvoma mimozemskými rasami.

Zdroj: geeksoncoffee.com, csfd.cz

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.
Dominik Cenkner

0 thoughts on “Captain Marvel začne spomienkou na Stan Leeho”

  1. Spätné upozornenie: Recenzia: Captain Marvel – POPCULT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.