Capcon ponúka DLC pre Resident Evil 2 úplne zadarmo

Nevinná spoločnosť? (Foto: dreadcentral.com)

Viacerí z nás už majú hru Resident Evil 2 odohranú. Niektorí dokonca viackrát, to však neznamená, že šanteniu v Racoon City odzvonilo. Práve naopak. Capcon si vďaka skvelým recenziám, hodnoteniam a predaným trom miliónom kópií pre nás pripravil DLC Ghost Survivors, a to úplne zadarmo. Nie je to ten najkrajší možný spôsob, ako sa odvďačiť fanúšikom?

V tomto stiahnuteľnom dodatočnom obsahu si zahráte za postavy, s ktorými ste sa v príbehu Leona a Clair nemohli stretnúť. Ani jeden z charakterov nie je pripravený prežiť v tejto zombie apokalypse, žiaľ nemajú na výber.

Pripravte sa na ďalšiu nádielku strachu (Foto: gamerant.com)

V prvom príbehu, No Time To Mourn, si zahráme za Roberta Kendoa, ktorý je majiteľom obchodu so zbraňami. Robert sa rozhodne prestrieľať si cestu z Racoon City a vzhľadom na jeho podnikanie nebude núdza o zbrane. Samozrejme ho čakajú známe aj neznáme nástrahy v podobe nových, jedovatých zombie.

V príbehu Runaway prevezmeme dianie do vlastných rúk spoločne s Katherine Warren, dcérou miestneho starostu. Cesta von bude obtiažna najmä preto, lebo niektoré zombie sú postihnuté novou mutáciou, na ktorú budú potrebné špeciálne náboje, a tak trochu aj schopnosť preplížiť medzi nimi.

Tretí a posledný príbeh, Forgotten Soldier, sa zameria na vojaka Umbrella Corporation, ktorý prežil prvotnú vlnu nákazy a bude sa snažiť dostať von z mesta. Nevyhne sa klasickým zombie, ale aj zombie v brnení, či samotnému Mr. X. Podarí sa mu prežiť a dostať sa z mesta v jednom celku?

Každý príbeh bude mať normálnu, ale aj jednoduchšiu tréningovú obtiažnosť, vďaka ktorej si budete môcť pripraviť plán úniku. Potešilo vás nové DLC? Mali ste možnosť si ho už zahrať? Aké sú vaše pocity? Podeľte sa s nami o tom v komentároch.

(Zdroj: gamespot.com)

Mário Gurský

Som milovník filmov, seriálov -najmä hororových - a zanietený hráč či už počítačových alebo konzolových hier, konkrétne vlastniaci PS4. Svoj život si neviem predstaviť ešte bez jednej veci, a to je hudba. Pop, hip-hop, ľudovky, elektronická hudba - počúvam úplne všetko, čo je dobré, no najviac inklinujem k rocku a skupine Linkin Park, ktorá ma sprevádza už odmalička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.