5 seriálov, na ktoré v júli čaká každý seriálový fanúšik

Na ktorý seriál sa tešíte najviac? (Foto: tvefamosos.uol.com.br)

Leto je konečne tu a spolu s ním aj dni dovoleniek, voľna a oddychu. A aj keď v slovenských televíziách sezóna skončila a počas prázdnin si môžete vychutnať akurát tak množstvo repríz, v zahraničí to funguje inak a vy sa môžete tešiť na ďalšiu porciu seriálov. My sme pre vás vybrali 5 seriálov, ktoré si svoju premiéru, resp. premiéru novej série odbijú v júli.

Stranger Things

„Jedno leto môže zmeniť všetko,“ takto znie popis už k tretej sérii jedného z najobľúbenejších seriálov posledných 3 rokov, ktorý nás opäť zavedie do mestečka Hawkins, v ktorom jedného dňa zmizol chlapec menom Will. Ten sa síce po čase našiel, vďaka veľkej snahe a odvahe svojich kamarátov, ale obyvatelia zisťujú, že nič už nebude tak, ako predtým. Stojí pred nimi hrozba z paralelného sveta „Upside Down“, ktorý skrýva množstvo nepriateľov. Aj v tretej sérii sa na scéne objaví Eleven, Will, Mike, Dustin a Lucas. Premiéra je na Netflix-e naplánovaná na 4. júla. Očakáva sa, že sa na tejto streamovacej platforme objaví hneď pri premiére s českými titulkami.

Pandora

Na leto sme pre vás vybrali aj seriálovú novinku v podobe sľubne vyzerajúceho projektu, v ktorom sa okrem iných, má objaviť aj John Harlan Kim, ktorého môžete poznať zo seriálu The Librarians. Príbeh bude zasadený do roku 2199 a budeme v ňom sledovať osud mladej ženy, ktorá po tom, čo prišla o všetko, nastupuje do vesmírnej akadémie. V nej sa učí brániť galaxiu nielen pred mimozemšťanmi, ale aj pred ľuďmi. V premiére 16. júla na CW.

Suits

Tento seriál, ktorého prvá séria sa vysielala ešte v roku 2011 zrejme netreba predstavovať. Mladík s fotografickou pamäťou a pofidérnou minulosťou sa stáva vďaka svojím schopnostiam advokátom. V poradí už 9. séria sa svojej premiéry dočká 17. júla.

Money Heist: 3

Opäť sa vrátime na Netflix, aby sme si 19. júla mohli vychutnať túto, doslova špecialitu. Na csfd.cz ide o 52. najlepšie hodnotený seriál a svoju kvalitu si má udržať aj v blížiacej sa tretej sérii. Záhadný muž, prezývajúci sa El Profesor naplánoval najväčšiu lúpež v histórii Španielska. Aby mohol zrealizovať tento ambiciózny plán, najal si osem ľudí s mimoriadnymi schopnosťami, ktorí nemajú čo stratiť. Cieľom je obsadiť Španielsku kráľovskú mincovňu a vytlačiť tam 2,4 miliardy eur. Aby sa tak stalo, potrebujú jedenásť dní izolácie, počas ktorých sa budú musieť vysporiadať so šesťdesiatimi rukojemníkmi, elitnými silami polície a aj problémami vo vlastných radoch.

Orange Is the New Black

Piper bola odsúdená na 15 mesiacov za pranie špinavých peňazí. Plán bol jasný, v pokoji si odsedieť trest a nedostať sa do žiadnych problémov. Lenže ženská väznica je miesto, kde sa problémom nevyhnete. V poslednej sérii tohto seriálu sa dozvieme, ako sa uzatvoria osudy hlavných hrdiniek, ktoré sme niekoľko rokov s napätím sledovali. Je sa rozhodne na čo tešiť. V premiére 26. júla na Netflix-e.

Zdroj: csfd.cz, editorial.rottentomatoes.com

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.
Dominik Cenkner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.