5 seriálov, na ktoré v apríli čaká každý seriálový fanúšik

Na ktorý seriál sa tešíte najviac? (Foto: tvefamosos.uol.com.br)

Po čase vám opäť prinášame rubriku, v ktorej vám ponúkneme výber tých najočakávanejších seriálov v danom mesiaci, ktoré by ste rozhodne nemali zmeškať. Apríl nám ponúkne množstvo zaujímavých titulov, o ktorých si v tomto článku povieme, resp. napíšeme viac.

The Twilight Zone

Už v poradí tretí remake pôvodného seriálu z roku 1959 zažil svoju premiéru 1. apríla na stanici CBS. Ako už býva zvykom, každá epizóda prinesie iný dej, čo umožnilo tvorcom osloviť do projektu viacero známych tvárí. Za zmienku stoja: Kumail Nanjiani, Seth Rogen, Steven Yeun, Jacob Tremblay, John Cho, Allison Tolman, Rhea Seehorn, Luke Kirby, Jessica Williams, Greg Kinnear, Chris O’Dowd, Tracy Morgan.

Our Planet

Netflix a jeho dokumenty. Väčšina predplatiteľov miluje tohto streamovacieho giganta práve kvôli tomu. Svojej povesti nechce ostať nič dlžný a preto sa už 5. apríla dočkáme minisérie, počas ktorej nás bude sprevádzať svojím hlasom David Attenborough, ktorého netreba zvlášť predstavovať. Dokument sa natáčal takmer 4 roky na všetkých siedmych kontinentoch, takže o zážitok bude určite postarané.

Native Son

Dráma z produkcie HBO dorazí do našich obývačiek, alebo izieb 6. apríla. Režisér Rashid Johnson vo svojom režijnom debute prinesie adaptáciu románu z roku 1940 do súčasnosti. Mladý Afroameričan žijúci v Chicagu vstupuje do sveta peňazí a moci potom, čo začne pracovať ako šofér pre zámožného obchodníka.

Game of Thrones

Po dvojročnom čakaní sa fanúšikovia dočkajú poslednej série jedného z najúspešnejších seriálov súčasnosti. Ako dopadne vojna s Mŕtvymi? Zistí Jon Snow, kto v skutočnosti je? A kto nakoniec zasadne na železný trón? To je len hŕstka otázok, ktoré sa vynárajú a na ktoré, dúfam, dostaneme odpoveď. Prvá zo šiestich častí poslednej série odštartuje na HBO už 14. apríla.

The 100

Seriál, ktorý sme vám bližšie predstavili už pred rokom (ak ste článok nečítali, môžete to napraviť po kliknutí TU). Kto videl zatiaľ poslednú vysielanú sériu vie, že sa máme na čo tešiť, pretože sa dostaneme do úplne nového sveta. Ako sa Clark a Bellamy popasujú s novou výzvou, ktorá je pred nimi? To zistíme už 30. apríla na stanici CW.

Plagát pre šiestu sériu (Foto: facebook.com)

Zdroj: imdb.com

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.
Dominik Cenkner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.